Služby

Elektronická zabezpečovací signalizace EZS
Provádíme revizní činnost, projekční činnost, instalace na všech typech objektů počínaje malými objekty, jako garáže, chaty, chalupy až po rodinné domy, firemní objekty, obchody, banky, sklady a výrobní haly. Díky celé škále využívaných výrobců systémů a dlouholetých zkušenostech v daném oboru najdeme vždy to správné řešení na míru Vašeho střeženého objektu. V našem portfoliu montovaných systému najdete například: DSC,Visonic, Satel, Rokonet, Jablotron a mnoho dalších….

Elektronická požární signalizace EPS
Další činností jsou požární systémy – EPS. Rádi Vám nabídneme poradenskou činnost a zdarma připravíme i konkrétní nabídku na míru. Zajišťujeme také revizní kontroly, projekční činnosti ve spolupráci se zkušenými projektanty a samozřejmě samotné instalace na veškerých typech objektů. Jak plně adresných systémů, tak i konvenčních, včetně mechanických požárních systémů např.: požární automatické zavírače dveří, požárních dveří, atd. Nejpoužívanější systémy: Apollo F1, Eltek, Bosch, Lites, atd.

Možnost připojení objektu EZS a EPS na pulty centrální a požární ochrany
Pro Vaše pohodlí a bezpečnost zprostředkujeme připojení na dohledová centra (PCO), jak systémů EZS, tak EPS. Systémy EZS připojíme na Bezpečnostní centrum Jablotron Security. A jeho součástí je zajištění výjezdů zásahové služby KRUH, která působí na celém území ČR. Systémy EPS v konkrétní lokalitě připojíme na příslušné Operační středisko HZS (hasičský záchranný sbor).

Bezpečnostní, solární, interiérové folie a autofolie
S elektronickými bezpečnostními systémy úzce souvisí i ochrana mechanická. A nejslabším místem bývají právě prosklené plochy. Proto v naší nabídce služeb nechybí instalace bezpečnostních folií. Dále i solárních, tepelně izolačních UV folií, auto folií a celé řady interiérových folií.
Kamerové systémy – CCTV
Kamerové systémy CCTV se dnes stávají standardem a součástí takřka každého firemního i soukromého objektu. Bez kamerových systémů se neobejdou místa podléhající vysoké kriminalitě, jako jsou podzemní garáže, prodejny potravin, banky, čerpací stanice a také školy a školky. V naší nabídce najdete systémy od domovních videotelefonů, přes středně výkonné kamerové systémy a profesionální CCTV systémy s otočnými kamerami, s infra přísvitem, až po kamerová systémy se čtením SPZ automobilů a požární videodetekci. Samozřejmostí je i u základních systémů dohled přes internet a aplikace pro chytré telefony.

Kontrola přístupu a docházkové systémy
Stále častěji bývají systémy kontroly přístupu a docházky součástí komplexního zabezpečení objektů a jsou provozovány jako jeden systém společně s elektronickou zabezpečovací signalizací. Jejich úlohou je řízení přístupu do jednotlivých oblastí objektu. Uživatel tohoto systému může mít svůj identifikační prvek – např. číselný kód, čipovou kartu nebo přívěšek. Dveře zabezpečených prostor jsou osazeny elektro magnetickými zámky.

Mechanická ochrana
Bezpečnostní dveře veškerých kategorií, požární dveře. Bezpečnostní kování Multlock, Bedex, Sherlock. Trezory od bankovních, až po bezpečnostní schránky.

Elektromontáže
Provádíme veškeré elektromontáže jako jsou elektrické rozvody rodinných domů včetně výchozích revizí. Také opravy a rekonstrukce stávajících rozvodů.